wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-06-29| Geodezja, GIS, Firma, Przetargi, Kataster

Przetarg na dane dla Mazowieckiego Systemu Informacji Przestrzennej Gmin i PowiatówWybrano ostatnio oferty w przetargu na opracowanie danych georeferencyjnych poziomu powiatowego jako elementu zadania „Integrowanie i harmonizacja danych georeferencyjnych”, w ramach realizacji projektu „Mazowiecki System Informacji Przestrzennej Gmin i Powiatów współdziałających w ramach województwa”, współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Priorytet 1 ZPORR – Rozbudowa i modernizacja infrastruktury służącej wzmacnianiu konkurencyjności regionów, w 4 częściach (obiektach), tj. powiaty: miński, radomski, miasto Ostrołęka i płocki.

Wybrano następujące oferty:

dla obiektu II – ofertę nr 4 złożoną przez konsorcjum: Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych „Pryzmat” Sp. z o.o. (Warszawa), Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych „Pryzmat” (Częstochowa), za cenę – 1 799 500 zł brutto; dla obiektu III – ofertę nr 1 złożoną przez konsorcjum: OPEGIEKA Sp. z o.o. Elbląg, OPGK Sp. z o.o. Olsztyn, za cenę 1 258 491 zł brutto; dla obiektu IV – ofertę nr 1 złożoną przez konsorcjum: OPEGIEKA Sp. z o.o. Elbląg, OPGK Sp. z o.o. Olsztyn, za cenę 1 793 400 zł brutto.

Dla obiektu I postępowanie zostało unieważnione. Najniższa zaoferowana dla niego cena (3 599 000 zł) była wyższa, niż zamawiający może przeznaczyć na jego sfinansowanie (1 910 400 zł). Jednocześnie zamawiający zawiadomił, że złożono siedem ofert. Żaden wykonawca nie został wykluczony z przedmiotowego postępowania i żadna oferta nie została odrzucona.

Źródło: UMWM


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
BARI '76
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS