Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-01-04| Geodezja, Ludzie, Instytucje

Zwolnieni dyrektorzy departamentów dalej pracują w GUGiK

Odwołani we wrześniu 2016 r. dyrektorzy tzw. merytorycznych departamentów Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii dalej pracują w GUGiK.


Zwolnieni dyrektorzy departamentów dalej pracują w GUGiK

Jak wyjaśnia Jakub Giza z Biura Informacji Publicznej oraz Komunikacji Medialnej, odwołani dyrektorzy komórek organizacyjnych GUGiK, którym na podstawie art. 53a ust. 6 ustawy o służbie cywilnej został udzielony urlop bezpłatny na czas powołania na wyższe stanowisko w służbie cywilnej, po jego zakończeniu, tj. 2 stycznia 2017 r., podjęli pracę na stanowiskach merytorycznych/specjalistycznych, jakie zostały im wyznaczone zgodne z ich kwalifikacjami i umiejętnościami zawodowymi. Nie są już jednak dyrektorami departamentów – obsada tych stanowisk pozostaje bez zmian. Więcej szczegółów Urząd na razie nie podaje.

Przypomnijmy, że we wrześniu 2016 roku stanowiska dyrektorskie stracili:
• dyrektor Departamentu Geodezji, Kartografii i Systemów Informacji Geograficznej Jerzy Zieliński (pełnił tę funkcję od 2006 r.),
• dyrektor Departamentu Nadzoru, Kontroli i Organizacji Służby Geodezyjnej i Kartograficznej Andrzej Zaręba (od 2011 r.),
• dyrektor Departamentu Informacji o Nieruchomościach Jarosław Wysocki (od 2011 r.),
• dyrektor Departamentu Informatyzacji i Rozwoju Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego Urszula Juszczak,
• dyrektor generalna Marzena Roszkowska (od 2012 r.).

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS