Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-01-04| GNSS, Software

Świąteczne wydanie PowerGPS i Raportów

Pod koniec grudnia ukazała się kolejna odsłona aplikacji SkyRaster. Tym razem RaportyGPS oraz PowerGPS w wersji 2.10 oferują użytkownikom łącznie 130 zmian.


Świąteczne wydanie PowerGPS i Raportów

W przypadku PowerGPS, aplikacja umożliwia już pracę z następującymi odbiornikami GNSS:
• RTK Hemisphere A325,
• RTK Satlab SLC,
• RTK Satlab SL500/SL600,
• RTK Ruide S680P Meteor,
• RTK Hemisphere S320,
• RTK Spectra Precision SP80,
• RTK Kolida S680P.

Androidowy kontroler PowerGPS w wersji 2.10 oferuje również lepsze wsparcie importu (w szczególności plików DXF, np. wybór, jakie warstwy mają być importowane), eksportu (jednoczesny zapis projektów w pamięci urządzenia i na zewnętrznej karcie pamięci), trybu 3D (obrót i przesuwanie widoku), wyświetlania (optymalizacja prędkości wyświetlania).
Wraz z rozwojem programu, wzbogacono również pracę modułów: EXTRA (praca na warstwach, kopiowanie elementów) oraz TRANSFORMACJE (wpasowanie poziome).

W nowej wersji PowerGPS można również prowadzić analizę ciągłości działania systemów poprawek – wprowadzony nowy raport FixChart pozwala na szybką analizę sesji pomiarowej pod kątem uzyskiwanych rozwiązań, opóźnień poprawek oraz szacowanej dokładności pomiaru.

Nowe Raporty to przede wszystkim możliwość przygotowania raportu RTF w pionowej orientacji, dodatkowe możliwości statystyczne i wizualizacje, usprawnienia w zakresie importu, a także poprawki stabilności dla systemów Windows 8-Windows 10.

Więcej informacji na temat zmian i nowości można przeczytać na blogu SkyRaster.

Źródło: SkyRaster


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie szlaku kolejowego
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS