wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-12-28| GIS, Imprezy

Znamy termin "GIS-u w nauce"

Przyszłoroczna edycja konferencji „GIS w nauce” odbędzie się w dniach 7-9 czerwca na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.


Znamy termin "GIS-u w nauce"

Głównym celem spotkania jest wymiana poglądów naukowych i doświadczeń w stosowaniu systemów informacji geograficznej w różnych dziedzinach nauki. Konferencja będzie sprzyjającą okazją do kontynuacji dyskusji naukowej podjętej podczas pięciu ubiegłych edycji, prezentacji różnorodnych sposobów zastosowania narzędzi GIS w badaniach naukowych, przedstawienia różnych metod analiz i modelowania danych przestrzennych. Będzie również doskonałym sposobem na wykazanie interdyscyplinarności i wszechstronności wykorzystania GIS-u. Dzięki temu uczestnicy będą mogli zapoznać się z aktualnie podejmowaną problematyką badawczą z zakresu innych dziedzin i dyscyplin naukowych stosujących te same kompleksowe, perspektywiczne i skuteczne rozwiązania.

Konferencja skierowana jest do wszystkich grup środowiska akademickiego interesujących się tematyką GIS: począwszy od wybitnych specjalistów w tej dziedzinie, naukowców, wdrożeniowców, po młodych naukowców, doktorantów oraz studentów. Dzięki temu spotkanie będzie stanowiło doskonałą okazję do integracji wszystkich grup społeczności akademickiej.

Tradycyjnie, część konferencyjna poprzedzona zostanie cyklem warsztatów tematycznych w zakresie zastosowania narzędzi GIS. Będą one bezpłatne dla wszystkich zarejestrowanych uczestników imprezy. Terminy rejestracji na konferencję i warsztaty oraz zgłaszania streszczeń referatów i posterów będą podane w drugim komunikacie, w lutym 2017 roku.

Komunikat 1

Źródło: organizatorzy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG Congress 2022)
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS