wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
LiDAR rzuca nowe światło na cywilizację Majów
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości



|2016-12-19| GIS, Mapy

Niemal wszystkie ulice na Uzupełniającej Mapie Polski

W zasobach otwartego projektu kartograficznego Uzupełniająca Mapa Polski już każde województwo ma praktycznie kompletną bazę ulic.


Niemal wszystkie ulice na Uzupełniającej Mapie Polski

Zestawienie danych o kompletności warstwy ulic dla poszczególnych województw i powiatów dostępne jest na stronie projektu. Wynika z niego, że najlepiej sytuacja wygląda w województwie podlaskim, gdzie brakuje tylko trzech obiektów (względem bazy TERYT). Najwięcej ulic do uzupełnienie jest zaś w woj. śląskim (126). W skali całego kraju jest ich zaś nieco ponad 800.

Jak zapewniają na swoim profilu na Facebooku przedstawiciele UMP, trwają prace, by do końca tego roku uzupełnić te braki.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
od UMP Lekkie sprostowanie: nie uzupełnimy braków do zera. Urzędy nie chcą odpowiadać, czy i gdzie są ulice, których nie ma nigdzie. O przyczynach niewiedzy długo by gadać... i nie zawsze źle :) Pozdrawiam pana ze Stalowej Woli, który mi kiedyś opisał dzieje osiedla młodych pionierów!



zobacz też:



reklama
reklama





2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt