Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-12-16| Geodezja

Zaprenumeruj GEODETĘ i wygraj kalendarz!

Jeszcze tylko do najbliższej niedzieli można wziąć udział w konkursie dla prenumeratorów GEODETY. Do wygrania jest 10 kalendarzy ściennych formatu A2 ze zdjęciami lotniczymi na 2017 rok „Polska na weekend”.


Zaprenumeruj GEODETĘ i wygraj kalendarz!
Tradycja wydawania kalendarzy przez Grupę MGGP sięga już 12 lat. W edycji na rok 2017 znajdziemy 12 pięknych zdjęć ciekawych miejsc w Polsce – od morza po góry – idealnych na weekendowy wypoczynek. Na kolejnych kartach kalendarza uwieczniono m.in. obserwatorium na Śnieżce, park edukacyjny „Geopark Kielce”, Kasprowy Wierch, plażę w Dąbkach, Zamek Książ czy Park im. Józefa Piłsudskiego w Łodzi.

Aby zyskać szansę na otrzymanie kalendarza MGGP, wystarczy wykupić prenumeratę tradycyjną lub cyfrową GEODETY na cały 2017 rok. Kalendarze rozlosujemy wśród wszystkich, którzy do 18 grudnia będą mieli opłaconą prenumeratę. Listę nagrodzonych opublikujemy już 19 grudnia na Geoforum.pl oraz w styczniowym GEODECIE.

Fundatorem nagród jest spółka MGGP Aero z Tarnowa, która od 15 lat działa w branży fotogrametrycznej, rozwijając nowe produkty oparte na zdjęciach lotniczych pionowych, ukośnych oraz skaningu laserowym. Część rozwiązań udostępnia na internetowych stronach produktowych www.ukosne.pl, www.retromapy.pl oraz www.polska3d.pl, a zdjęcia lotnicze i ortofotomapy poprzez pierwszy tego typu sklep www.map2.pl.

Redakcja


«« powrót

Udostępnij:    


wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS