wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-12-15| Geodezja, GIS, Przetargi

Warszawa zamawia system do edycji danych przestrzennych

Urząd m.st. Warszawy ogłosił przetarg na budowę i wdrożenie Systemu Usług Edycji Map.


Warszawa zamawia system do edycji danych przestrzennych <br />
fot. mapa.um.warszawa.pl
fot. mapa.um.warszawa.pl

Przedmiotem zamówienia jest:
• budowa Systemu składającego się z Usług Edycji Map (UEM) oraz samodzielnej aplikacji MapUM, obejmująca jego zaprojektowanie, stworzenie oraz wdrożenie;
• realizacja prac w zakresie rozwoju wdrożonego Systemu, obejmująca jego modyfikacje oraz zapewnienie integracji Systemu z rozwiązaniami dostarczonymi przez zamawiającego;
• świadczenie usługi serwisu wdrożonego Systemu.
Czas realizacji przetargu to 28 miesięcy od daty udzielenia zamówienia.

System Usług Edycji Map to rozwiązanie informatyczne, które ma umożliwić edycję danych przestrzennych oraz przeszukiwanie i przeglądanie danych zgromadzonych w Centralnej Bazie Danych Przestrzennych m.st. Warszawy. Elementami Systemu są:
• baza danych systemu,
• oprogramowanie, w tym wszystkie elementy konfiguracji, które są niezbędne dla poprawnego działania Systemu w środowisku systemowym udostępnianym przez zamawiającego,
• środowisko szkoleniowo-testowe.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 15 tys. zł można składać do 23 stycznia 2017 r. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji są: cena (60%), czas realizacji zgłoszeń serwisowych – czas obejścia (10%), czas realizacji zgłoszeń serwisowych – czas naprawy (10%), czas przesłania propozycji warunków realizacji zamówienia w Karcie Zamówienia (5%), czas realizacji sprawy w zakresie integracji (5%), kompetencje kadry przewidzianej do realizacji zamówienia (10%).

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
ooo http://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:442998-201 6:TEXT:PL:HTML
odpowiedz zgłoś
A ja ... 3mam kciuki :)
 1 
odpowiedz zgłoś
.i. UEM to taki urzędowy OEM
odpowiedz zgłoś
Od tych skrótów to mnie głowa boli, nic tylko PBB,UEM,XXX,YYY, i Quźwa jeszcze ze sto, pisać wszystko bez skrótów bo można się pomylić jak są dwa takie same a znaczą coś innego. Wyjdzie jakiś gość i nazywa opracowanie siedmioma wyrazami i tworzy skrót. Za chwilę sam zapomni co jak nazwał i jaja.
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
gminy robią sipy za miliony to czemu Warszawie odmawiacie? marszałek wydaje miliony na nieistniejące systemy, Gugik wydaje jeszcze większe miliony na kolejne wymysły chorych urzędników, to czemu Warszawa nie może się sponiewierać za swoje? Przecież i tak i tak komisarz będzie w Warszawie
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
UEM A nie można było od razu walnąć nazwą w stylu Unify Enterprise Map. Niezłych tam mają specjalistów... Aż strach pomyśleć co się pojawi w kolejnym przetargu na system PZGIK. Szaleństwo.
odpowiedz zgłoś
w sumie no właśnie nie widzę formułki o przetwarzaniu danych osobowych. Ciekawe...
odpowiedz zgłoś
skoro można zapisywać kto pobiera siwz:D to można i to. A co nie stać ich? BN to był wierzchołek tej góry lodowej.
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
a można tak bezczelnie pisać nazwę produktów ESRI w przetargu ?
odpowiedz zgłoś
:D :D:D:D:D Hanka komando walczy! Sa miliony zaoszczędzone na dużym przetargu, w końcu Pan Tomasz 10 lat markował działanie to może i następne 3 ;)
 3 
 2 
odpowiedz zgłoś
10 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS