Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-12-15| Geodezja, GIS, Przetargi

Warszawa zamawia system do edycji danych przestrzennych

Urząd m.st. Warszawy ogłosił przetarg na budowę i wdrożenie Systemu Usług Edycji Map.


Warszawa zamawia system do edycji danych przestrzennych <br />
fot. mapa.um.warszawa.pl
fot. mapa.um.warszawa.pl

Przedmiotem zamówienia jest:
• budowa Systemu składającego się z Usług Edycji Map (UEM) oraz samodzielnej aplikacji MapUM, obejmująca jego zaprojektowanie, stworzenie oraz wdrożenie;
• realizacja prac w zakresie rozwoju wdrożonego Systemu, obejmująca jego modyfikacje oraz zapewnienie integracji Systemu z rozwiązaniami dostarczonymi przez zamawiającego;
• świadczenie usługi serwisu wdrożonego Systemu.
Czas realizacji przetargu to 28 miesięcy od daty udzielenia zamówienia.

System Usług Edycji Map to rozwiązanie informatyczne, które ma umożliwić edycję danych przestrzennych oraz przeszukiwanie i przeglądanie danych zgromadzonych w Centralnej Bazie Danych Przestrzennych m.st. Warszawy. Elementami Systemu są:
• baza danych systemu,
• oprogramowanie, w tym wszystkie elementy konfiguracji, które są niezbędne dla poprawnego działania Systemu w środowisku systemowym udostępnianym przez zamawiającego,
• środowisko szkoleniowo-testowe.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 15 tys. zł można składać do 23 stycznia 2017 r. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji są: cena (60%), czas realizacji zgłoszeń serwisowych – czas obejścia (10%), czas realizacji zgłoszeń serwisowych – czas naprawy (10%), czas przesłania propozycji warunków realizacji zamówienia w Karcie Zamówienia (5%), czas realizacji sprawy w zakresie integracji (5%), kompetencje kadry przewidzianej do realizacji zamówienia (10%).

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG Congress 2022)
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS