wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-12-14| Geodezja, Edukacja

Studenci geodezji ze stypendium ministra

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało listę studentów i doktorantów, którym przyznano stypendium za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2016/17.


Studenci geodezji ze stypendium ministra

Na ten rok akademicki rektorzy uczelni przedstawili ministrowi 1902 wnioski o przyznanie stypendium, które zostały ocenione przez specjalnie powołany zespół metodą punktową. Punkty przyznawane były za poszczególne osiągnięcia naukowe i artystyczne związane ze studiami oraz za osiągnięcia w sporcie.
Ostatecznie minister podjął decyzję o przyznaniu 709 stypendiów studentom i 76 doktorantom. W roku akademickim 2016/17 wysokość stypendium ministra wynosi 15 tys. zł w przypadku studentów oraz 25 tys. zł w przypadku doktorantów.

W gronie studentów, którzy otrzymali stypendium znaleźli się:
Alicja Byzdra, studentka Politechniki Gdańskiej, kierunek: techniki geodezyjne w inżynierii (kierunek prowadzony wspólnie przez wydziały Inżynierii Lądowej i Środowiska oraz Oceanotechniki i Okrętownictwa);
Agnieszka Ochałek, studentka Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, kierunek: geodezja i kartografia, członek Studenckiego Koła Naukowego KNGK Geoinformatyka;
Paweł Wójcik, student Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, kierunek: geodezja i kartografia, członek Stowarzyszenia Studentów WGiK PW „Geoida”.

Więcej informacji o stypendium i listy nagrodzonych

Źródło: MNiSW, DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS