Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-12-13| Geodezja, Teledetekcja, Przetargi

Powiat krakowski zleca opracowanie ortofotomapy

Starostwo w Krakowie ogłosiło przetarg na dostawę bazy danych zobrazowań lotniczych dla obszaru powiatu krakowskiego.


Powiat krakowski zleca opracowanie ortofotomapy <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Przedmiotem zamówienia jest:
• sygnalizacja i pomiar punktów polowej osnowy fotogrametrycznej,
• wykonanie wielkoformatową, fotogrametryczną kamerą cyfrową typu kadrowego zdjęć fotogrametrycznych o pikselu terenowym nie większym niż 0,05 m,
• proces kontroli jakości,
• wykonanie aerotriangulacji,
• aktualizacja numerycznego modelu terenu (NMT) w układzie współrzędnych 1992, Kronsztadt 86,
• opracowanie cyfrowej ortofotomapy z pikselem terenowym nie większym niż 0,05 m w układzie współrzędnych 1992 w kolorystyce RGB.

Termin realizacji zamówienia to 31 sierpnia 2017 r., przy czym nalot fotogrametryczny oraz wewnętrzna kontrola danych mają zostać przeprowadzone do 30 kwietnia 2017 r.

Oferty zabezpieczona wadium w wysokości 15 tys. zł można składać do 21 grudnia. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji są cena (60%) oraz skrócenie końcowego terminu wykonania zamówienia (40%).

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS