Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-12-12| Geodezja, Przetargi

MUW w Krakowie zleca opracowanie dokumentacji geodezyjno-prawnej

Zawarcie umowy ramowej na wykonywanie dokumentacji geodezyjno-prawnej dla postępowań administracyjnych prowadzonych w ramach kompetencji Wydziału Skarbu Państwa i Nieruchomości jest przedmiotem przetargu ogłoszonego przez Małopolski Urząd Wojewódzki.


MUW w Krakowie zleca opracowanie dokumentacji geodezyjno-prawnej <br />
fot. MUW w Krakowie
fot. MUW w Krakowie

Jak czytamy w ogłoszeniu o zamówieniu, „przedmiotem postępowania jest zawarcie 3 umów ramowych (przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części), pomiędzy Zamawiającym a maksymalnie dziesięcioma Wykonawcami w każdej części, których celem jest ustalenie warunków zamówień, jakie mogą zostać udzielone w okresie od dnia podpisania umowy do dnia 31 grudnia 2019 r., zwanych dalej »zamówieniami jednostkowymi«, na wykonywanie dokumentacji geodezyjnej i geodezyjno-prawnej dla postępowań administracyjnych prowadzonych w ramach kompetencji Wydziału Skarbu Państwa i Nieruchomości Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie na terenie województwa małopolskiego”.

Przetarg podzielono na 3 części, które dotyczą wykonania dokumentacji dla działek położonych na terenie powiatów:
I – olkuskiego, chrzanowskiego, oświęcimskiego, wadowickiego (szacunkowa wartość zamówienia: 427 tys. zł);
II – miasta Kraków, krakowskiego, proszowickiego, miechowskiego, wielickiego, bocheńskiego, brzeskiego, miasta Tarnów, tarnowskiego, dąbrowskiego (427 tys. zł);
III – myślenickiego, suskiego, limanowskiego, nowotarskiego, tatrzańskiego, miasta Nowy Sącz, nowosądeckiego, gorlickiego (366 tys. zł).

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 2 tys. zł (części I i II) lub 1,5 tys. zł (część III) można składać do 17 stycznia.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS