Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-12-12| Geodezja

Olsztyn: poszukiwany inspektor ds. udostępniania informacji o środowisku

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Olsztynie ogłosiła nabór kandydatów na stanowisko starszego inspektora do spraw udostępniania informacji o środowisku i jego ochronie (praca na zastępstwo).


Olsztyn: poszukiwany inspektor ds. udostępniania informacji o środowisku

Od kandydatów wymagane jest m.in.:
• wykształcenie średnie (wymagania dodatkowe: wykształcenie wyższe o kierunku ochrona środowiska, informatyka lub geodezja);
• 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji publicznej.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy obejmuje m.in.: udostępnianie informacji o środowisku i jego ochronie oraz przygotowywanie projektów decyzji o odmowie udostępnienia informacji o środowisku i jego ochronie, prowadzenie publicznie dostępnego wykazu danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie.

Dokumenty można składać do 16 grudnia.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: RDOŚ w Olsztynie


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS