wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-12-08| Geodezja, GIS, Edukacja, Imprezy

Politechnika Rzeszowska zaprasza na geodezyjną konferencję

Zakład Geodezji i Geotechniki im Kaspra Weigla Politechniki Rzeszowskiej wzorem lat ubiegłych organizuje Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Techniczną pt. „Kartografia numeryczna i informatyka geodezyjna”.


Politechnika Rzeszowska zaprasza na geodezyjną konferencję

VI edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 6-8 września 2017 r. w Iwoniczu-Zdroju. Problematyka konferencji obejmuje zagadnienia teoretyczne i aplikacyjne w zakresie map numerycznych i systemów informacji przestrzennej w nawiązaniu do problemów związanych z rozwojem systemów katastralnych, BDOT i planowania przestrzennego. Ważną częścią tematyczną konferencji będą problemy pozyskiwania danych, w tym zagadnienia związane z nowymi technikami i technologiami pomiarowymi, systemami kontrolnymi, zastosowaniem metod informatycznych w specjalnych zadaniach pomiarowych, technologią GNSS i skaningu laserowego. Przewiduje się zorganizowanie okazjonalnych warsztatów przez producentów sprzętu geodezyjnego, między innymi odbiorników satelitarnych i skanerów laserowych 3D. W nadchodzącej edycji tematykę konferencji poszerzono o zagadnienia łączące geodezję, budownictwo, inżynierię środowiska i geologię.

Referaty konferencyjne po akceptacji Komitetu Naukowego i uzyskaniu pozytywnych recenzji zostaną opublikowane w następujących periodykach:
1. Czasopismo Inżynierii Lądowej, Środowiska i Architektury (Journal of Civil Engineering, Environment and Architecture) – 9 pkt. zgodnie z punktacją MNiSW (publikacja w języku polskim lub angielskim),
2. Civil and Environmental Engineering Reports – 9 pkt. zgodnie z punktacją MNiSW (publikacja w języku angielskim),
3. Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Zielonogórskiego (seria Inżynieria Środowiska ) – 7 pkt. zgodnie z punktacją MNiSW (publikacja w języku polskim lub angielskim).

Więcej informacji

Źródło: PRz


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS