wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-12-06| Geodezja

Zaprenumeruj GEODETĘ i wygraj kalendarz MGGP!

Redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl wspólnie z firmą MGGP Aero ogłaszają konkurs dla prenumeratorów GEODETY. Do wygrania jest 10 kalendarzy ściennych formatu A2 ze zdjęciami lotniczymi na 2017 rok „Polska na weekend”.


Zaprenumeruj GEODETĘ i wygraj kalendarz MGGP!

Tradycja wydawania kalendarzy przez Grupę MGGP sięga już 12 lat. W edycji na rok 2017 znajdziemy 12 pięknych zdjęć ciekawych miejsc w Polsce – od morza po góry – idealnych na weekendowy wypoczynek. Na kolejnych kartach kalendarza uwieczniono m.in. obserwatorium na Śnieżce, park edukacyjny „Geopark Kielce”, Kasprowy Wierch, plażę w Dąbkach, Zamek Książ czy Park im. Józefa Piłsudskiego w Łodzi.

Aby zyskać szansę na otrzymanie kalendarza MGGP, wystarczy wykupić prenumeratę tradycyjną lub cyfrową GEODETY na cały 2017 rok. Wśród wszystkich, którzy do 18 grudnia będą mieli opłaconą prenumeratę, rozlosujemy 10 kalendarzy.
Listę nagrodzonych opublikujemy już 19 grudnia na Geoforum.pl oraz w styczniowym GEODECIE.

Fundatorem nagród jest spółka MGGP Aero z Tarnowa, która od 15 lat działa w branży fotogrametrycznej, rozwijając nowe produkty oparte na zdjęciach lotniczych pionowych, ukośnych oraz skaningu laserowym. Część rozwiązań udostępnia na internetowych stronach produktowych www.ukosne.pl, www.retromapy.pl oraz www.polska3d.pl, a zdjęcia lotnicze i ortofotomapy poprzez pierwszy tego typu sklep www.map2.pl.

Redakcja


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS