wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-12-05| Geodezja, Przetargi

GUGiK chce zmodyfikować rejestr osnów

Dostosowanie Państwowego Rejestru Podstawowych Osnów Geodezyjnych Grawimetrycznych i Magnetycznych (PRPOG) do wymagań cyfrowej obsługi państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego jest przedmiotem zamówienia ogłoszonego przez GUGiK.


GUGiK chce zmodyfikować rejestr osnów <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl
Urząd zamawia przygotowanie systemu obsługi PRPOG do integracji z systemem udostępniania PZGiK. Ponadto wykonawca wprowadzi dodatkowe zmiany i modyfikacje funkcjonalności PRPOG dotyczące optymalizacji funkcjonalności zarządzania opisami topograficznymi oraz weryfikacji semantycznej danych przekazywanych do zasilenia bazy danych PRPOG. Przedmiotem zamówienia jest również przeprowadzenie analizy danych geodezyjnych przeznaczonych do zasilenia bazy danych PRPOG pod kątem ich zgodności ze schematem aplikacyjnym.

Oferty można składać do 7 grudnia, a prace powinny zostać ukończone do 20 grudnia br.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@reper nie ma ta ze sobie kupią, to musi byc zrobione za konkretne pieniadze i przez konkretną firmę
 1 
odpowiedz zgłoś
osnowy Niech sobie kupią Bank Osnów za pare złotych i wsadzą tak jak sie to robi w odgikach i będzie po robocie
 1 
odpowiedz zgłoś
Ustawiony, a nawet przekręt GGK nie powinna podpisywać takich przetargów, bo to wygląda na jawny przekręt.
 2 
odpowiedz zgłoś
9 dni roboczych Czyli wykonawca ma mieć 9 dni roboczych na zaprojektowanie, napisanie, przetestowanie i oddanie całego systemu obsługi. Ten przetarg jest ustawiony od samego początku pod wykonawcę który już tworzy ten system albo dostaniemy potworka z miliardem błędów. BRAWO GUGIK!
 2 
odpowiedz zgłoś
żenada odczytanie ofert 7 grudnia, podpisanie umowy pewnie 9 w piątek, realizacja do 20... W umowie zapis zapewne, że co najmniej tydzień przed terminem oddania trzeba zgłosić gotowość do odbioru... Tak się w tym kraju zarządzanym przez nieogarniętych "urzędników" rozpie... pieniądze publiczne. Bez ładu, bez składu, byle podpisać protokół. Aby Polska nie zginęła... Ale po ponad dwóch wiekach kombinowania, mamy to chyba wszyscy w łańcuchu genetycznym... To juz kolejny przetag GUGiKu na "cudownych" warunkach ;-))
 2 
odpowiedz zgłoś
a może by tak będzie dać tej firmie co ma to wygrać od razu pieniążki i niech nic nie robią? Unijne się rozliczy a my nie dostaniemy kolejnego guano do posprzątania i dalszego utrzymania
 3 
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wyprawa BARI 1976
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS