wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-12-05| Geodezja, Przetargi

Przetarg GUGiK na mapy hydrograficzne: 6 części - 6 ofert

W zeszłym tygodniu otwarto oferty w przetargu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii na dostosowanie 365 arkuszy cyfrowych map hydrograficznych do zgodności z nowymi wytycznymi.


Przetarg GUGiK na mapy hydrograficzne: 6 części - 6 ofert

Zamówienie podzielono na sześć części, a do każdej z nich zgłosiło się po jednym konsorcjum:
Część I (16 arkuszy 1:10 000 pokrywających fragmenty woj. podlaskiego i mazowieckiego) – ZUGiK Pryzmat Warszawa, WPGK Geomat Poznań, InterTIM Suwałki, wartość oferty: 56 tys. zł (233% budżetu GUGiK);
Część II (147 arkuszy 1:50 000 pokrywających woj. pomorskie i większość warmińsko-mazurskiego) – ZUGiK Pryzmat Warszawa, WPGK Geomat Poznań, InterTIM Suwałki; 1,055 mln zł (239% budżetu GUGiK);
Część III (16 arkuszy 1:10 000 pokrywających fragmenty woj. łódzkiego i mazowieckiego) – OPEGIEKA Elbląg, OPGK Olsztyn, PPHU GEPOL Poznań, OPGK Koszalin; 58 tys. zł (242% budżetu GUGiK).
Część IV (85 arkuszy 1:50 000 pokrywających woj. dolnośląskie) – OPEGIEKA Elbląg, OPGK Olsztyn, PPHU GEPOL Poznań, OPGK Koszalin; 625 tys. zł (245% budżetu GUGiK);
Część V (16 arkuszy 1:10 000 pokrywających fragment woj. podkarpackiego) – Geokart International Rzeszów, OPGK Rzeszów, OPGK Kraków, MGGP SA Tarnów; 58 tys. zł (242% budżetu GUGiK);
Część VI (75 arkuszy 1:50 000 pokrywających woj. śląskie i większość opolskiego) – Geokart International Rzeszów, OPGK Rzeszów, OPGK Kraków, MGGP SA Tarnów; 555 tys. zł (247% budżetu GUGiK).

Łączna wartość poszczególnych ofert wynosi 2,407 mln zł, tymczasem GUGiK wyasygnował na to zamówienie raptem 0,993 mln zł. Jeśli dojdzie do podpisania umów, prace – zgodnie z wymaganiami GUGiK – powinny zostać zrealizowane w terminie 30 lub 50 dni (w zależności od części).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
GuGiK po dobrej zmianie nadaje się co najwyżej do przekształcenia w zakład tarcia chrzanu :)
 1 
odpowiedz zgłoś
Do q swój na wykonanie roboty dostanie aneks,ty dostaniesz karę,paniał?podobnie jak ja,uczestniczyłeś w przetargach??
odpowiedz zgłoś
przetargi Niestety, terminy wykonania niejednokrotnie są krótsze niż czas przygotowania przetargu i czas przeznaczony na kontrole. Nie od dziś wiadomo, że jakość wypracowuje się w odpowiednim czasie za odpowiednie pieniądze. Powinni o tym pamiętać zarówno zleceniodawcy jak i zleceniobiorcy.
 3 
odpowiedz zgłoś
Rozwala mnie coś takiego, jak GUGiK ogłasza przetarg, termin wykonania 30 dni.Przetarg przygotowywano rok, może dwa. Nie ważne kto to wygra,niech GUGiK odpowie, jak zmieścić się w terminie 30 dniowym choćby od strony KPA? to że wójt Rybna(warm-mazurskie) daje 15-dniowy termin na wykonanie mapy syt-wys "swojemu geodecie na przetargu" to jest zrozumiałe, ale w tym wypadku. I tak przywykli starostowie, burmistrzowie,wójtowie. To może skróćmy wykonywanie robót do tygodnia, obligatoryjnie?
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
Pytanie kiedy takie ustawki się skończą?
 1 
 3 
odpowiedz zgłoś
o wystarczy unieważnić i zmienić wymagania dopuszczające - znajdzie się kilka firm które zmieszczą się w budżecie.
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
błędna diagnoza Tego akurat nie zepsuli. Trzymają równo.
 1 
 3 
odpowiedz zgłoś
Co to znaczy zepsuli rynek? Zamawiający niech pomyśli ile zamówienie jest warte i ile czasu na to potrzeba. Ale jeżeli nie ma pojęcia ...
 2 
 4 
odpowiedz zgłoś
zepsuty rynek Sami sobie zepsuli ten rynek to teraz muszą naprawić. Dobra zmiana?
 3 
odpowiedz zgłoś
9 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS