wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-11-30| Geodezja, Przetargi

Przetarg w ramach projektu "e-Geodezja Powiatu Zielonogórskiego" ogłoszony

Do 9 stycznia 2017 r. można składać oferty w postępowaniu, którego przedmiotem są m.in. prace polegające na uruchomieniu e-usług w zakresie udostępniania zasobów geodezyjnych i kartograficznych.


Przetarg w ramach projektu "e-Geodezja Powiatu Zielonogórskiego" ogłoszony <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Zamówienie obejmuje m.in.:
• dostawę biblioteki zdigitalizowanego państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego z terenu powiatu zielonogórskiego zawierającego zbiory danych tekstowych i graficznych przeznaczonych do udostępniania przez internet;
• dostawę specjalistycznych aplikacji umożliwiających udostępnienie zasobu w formie e-usług;
• dostawę sprzętu komputerowego, skanującego, kopiującego, urządzeń do serwerowni wraz z systemami operacyjnymi i oprogramowaniem.

Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 70 tys. zł. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji są: czas trwania okresu gwarancyjnego (20%), termin dostawy sprzętu informatycznego (20%) oraz cena (60%).

Przetarg realizowany jest w ramach projektu „e-Geodezja Powiatu Zielonogórskiego”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubuskiego 2014-20.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Piszę do ABC tego już za wiele
odpowiedz zgłoś
3718 standardowe zapisy ze 10 różnych przetargów, żadna nowość
odpowiedz zgłoś
Dla kogo interes? Pewnie 1/4 kasy pójdzie na zakup kodów źródłowych i licencji na moduły Geo-Info i innych aplikacji z pakietu od Systhermu, albo Wykonawca będzie musiał im zlecać i sowicie zapłacić. Zawsze wygrywa Systherm.
odpowiedz zgłoś
ej Panowie standard szczególnie w wlkp gdzie jest geo-info. I to od wieków wieków...
odpowiedz zgłoś
i inne kwiatki: skanowanie operatów w siedzibie Zamawiającego na jego sprzęcie... A jak się ten sprzęt słabo nadaje? Albo Wykonawca ma lepszą technologię? Chyba życzeniowość nadmierna, a świadomość zbyt niska ;-))
odpowiedz zgłoś
cyt Zapewnienie należytego wsparcia właściciela autorskich praw majątkowych do Systemu Zintegrowanego GEO-INFO w celu poprawnej realizacji przedmiotu zamówienia, należy do Wykonawcy.
odpowiedz zgłoś
2691 certyfikat administratora użytkowanego przez Zamawiającego oprogramowania GEOINFO wystawiony przez jego producenta potwierdzający znajomość administracji oprogramowaniem z którym wykonawca będzie integrował oferowane rozwiązanie
odpowiedz zgłoś
7 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lidar odkrywa zapomniane ślady w puszczy
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS