wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-11-24| Geodezja, Przetargi, Kataster

Kraków: wykonawca modernizacji operatu EGiB wybrany

Urząd Miasta Krakowa rozstrzygnął przetarg na kompleksową modernizację operatu ewidencji gruntów i budynków oraz utworzenie inicjalnej bazy danych GESUT i bazy danych BDOT500 dla wybranych obrębów.


Kraków: wykonawca modernizacji operatu EGiB wybrany

Prace dotyczą następujących obrębów:
• nr 13 z jednostki ewidencyjnej Podgórze;
• nr 21 i 22 z jednostki ewidencyjnej Nowa Huta.

Wartość umowy podpisanej z ABM Group z Warszawy to 423 tys. zł brutto. Pozostałe oferty w postępowaniu złożyły następujące firmy: Gokart-International Rzeszów (342 tys. zł; oferta odrzucona); Geores Rzeszów i PUGP Geomiar Jarosław (475 tys. zł); ZUGiK Pryzmat Częstochowa (515 tys. zł; wykonawca wykluczony); PG Geoprof Kraków (523 tys. zł); Pro Geo Wawelno (549 tys. zł); Geomar Szczecin (561 tys. zł); OPGK Kraków (777 tys. zł).
Początkowa szacunkowa wartość zamówienia to 590 tys. zł.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS