Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-11-24| Geodezja

Geodeci w Piotrkowie zapłacą przez internet

Miejski ośrodek dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej w Piotrkowie Trybunalskim uruchomił możliwość realizacji płatności elektronicznych.


Geodeci w Piotrkowie zapłacą przez internet

Płatności bazują na usłudze Paybynet realizowanej przez Krajową Izbę Rozliczeniową SA. Jak wyjaśnia Krzysztof Studziżur, geodeta miasta, obecnie płatności internetowe udostępnione zostały dla geodetów. – To wzbogacenie o kolejną funkcję e-usługi związanej z internetową obsługą zgłoszeń prac geodezyjnych i kartograficznych – podkreśla Krzysztof Studziżur i dodaje, że dzięki takiemu rozwiązaniu cały proces zgłaszania prac, a także zamawiania materiałów niezbędnych do ich wykonania może zostać wykonany przez internet, niezależnie od miejsca pobytu wnioskodawcy oraz pory dnia.

W bieżącym roku firmy geodezyjne zgłosiły już 806 prac geodezyjnych przez internet, co stanowi blisko 65% wszystkich zgłoszeń. Umożliwienie płatności przez internet stanowi kolejne ułatwienie.
– Geodeci teraz nie tylko szybciej uzyskają dostęp do niezbędnych danych geodezyjnych, ale również będą mogli załatwić sprawę poza godzinami funkcjonowania Urzędu Miasta – tłumaczy Krzysztof Studziżur.

Wdrażanie nowoczesnych e-usług jest jednym z celów projektu „E-geodezja w Piotrkowie Trybunalskim – cyfrowe geodezyjne rejestry publiczne, jako skuteczne narzędzie zwiększające zakres oraz jakość usług publicznych, świadczonych drogą elektroniczną”, który uzyskał dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-20.

Źródło: Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Korzystanie z Portalu BDOT10k
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS