Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-11-07| Geodezja, Teledetekcja, Przetargi

Podkarpackie: przetarg na ortofotomapę rozstrzygnięty

Prawie 4,5 mln zł wyda Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego na wykonanie zdjęć lotniczych oraz ortofotomapy dla całego województwa.


Podkarpackie: przetarg na ortofotomapę rozstrzygnięty <br />
Szkic obszaru opracowania w układzie 1992 (fot. SIWZ)
Szkic obszaru opracowania w układzie 1992 (fot. SIWZ)

W postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta. Wartość umowy podpisanej z konsorcjum firm MGGP Aero Tarnów, Gispro Szczecin oraz OPEGIEKA Elbląg to 4,428 mln zł brutto.

Przedmiotem przetargu jest :
• wykonanie, cyfrowych fotogrametrycznych zdjęć lotniczych (w tym: sygnalizacja i pomiar punktów polowej osnowy fotogrametrycznej; wykonanie wielkoformatową, fotogrametryczną kamerą cyfrową typu kadrowego zdjęć fotogrametrycznych o pikselu terenowym nie większym niż 0,07 m; proces kontroli jakości);
• wykonanie aerotriangulacji;
• aktualizacja numerycznego modelu terenu (NMT) w układzie współrzędnych PL-2000, Kronsztadt 86;
• opracowanie cyfrowej ortofotomapy z pikselem terenowym nie większym niż 0,07 m w układzie współrzędnych PL-2000 i PL-1992 w kolorystyce RGB.

Zamówienie podzielono na trzy etapy:
I – zakończenia prac (oddanie min. 40 % prac) ma nastąpić do 31 grudnia 2016 r.; etap obejmuje wykonanie nalotu fotogrametrycznego oraz ortofotomapy wraz z przeprowadzoną kontrolą wewnętrzną danych, pozwalającą na prace na tych materiałach, chyba, że wykonawca zdąży przekazać materiały do zasobu CODGiK i otrzyma pozytywny protokół odbioru, wówczas kontrola wewnętrzna nie jest konieczna; dotyczy powiatów: brzozowskiego, dębickiego, łańcuckiego, mieleckiego, przeworskiego, przemyskiego, ropczycko-sędziszowskiego, rzeszowskiego, strzyżowskiego oraz miast Przemyśl i Rzeszów;
II – do 30 września 2017 r.; etap obejmuje wykonanie zdjęć fotogrametrycznych i ortofotomapy wraz z przeprowadzoną kontrolą wewnętrzną danych, pozwalającą na prace na tych materiałach; dotyczy powiatów: bieszczadzkiego, jasielskiego, jarosławskiego, kolbuszowskiego, krośnieńskiego, leskiego, leżajskiego, lubaczowskiego, niżańskiego, stalowowolskiego, sanockiego, tarnobrzeskiego oraz miast Krosno i Tarnobrzeg;
III – do 30 listopada 2017 r.; końcowe przyjęcie materiałów do zasobu, zakończone pozytywnym protokołem odbioru.

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu Podkarpacki System Informacji Przestrzennej (PSIP).

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS