Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-11-07| Teledetekcja, Edukacja

UJ w Krakowie: konkurs na stanowisko asystenta w zakresie teledetekcji

Do 18 listopada w Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie trwa nabór kandydatów na stanowisko asystenta z doktoratem w zakresie teledetekcji w projekcie RS4FOR (NCN, OPUS10).


UJ w Krakowie: konkurs na stanowisko asystenta w zakresie teledetekcji

Głównym zadaniem asystenta będzie praca nad algorytmami pozwalającymi na automatyczną detekcję zmian powierzchni lasu z wykorzystaniem danych teledetekcyjnych.

Projekt „Ocena i monitoring zmian powierzchni lasów z wykorzystaniem pasywnych i aktywnych danych teledetekcyjnych (RS4FOR)” jest finansowany ze środków Narodowego Centrum Nauki (NCN; konkurs OPUS10) oraz realizowany w Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego (2016-19). Celem przedsięwzięcia jest opracowanie algorytmów, które pozwolą na kompleksową czasowo-przestrzenną ocenę i monitoring zmian powierzchni lasów z wykorzystaniem różnego typu danych i metod teledetekcyjnych.

Zatrudnienie na stanowisku asystenta z doktoratem jest przewidziane na 33 miesiące (początek zatrudniania grudzień 2016/styczeń 2017; wynagrodzenie: około 4600 zł brutto/miesiąc).

Kandydat powinien posiadać stopień doktora, udokumentowane osiągnięcia naukowe oraz doświadczenie w pracy naukowej w zakresie teledetekcji, statystyki przestrzennej i programowania. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Umiejętność pracy w zespole jest mile widziana.

Więcej informacji

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: IGiGP UJ


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS