wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-06-21| Geodezja, Mapy, Prawo, Ludzie, Instytucje, Imprezy, Kataster

Materiały z konferencji w Nowym Sączu


Na stronie internetowej Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii umieszczono prezentacje z XIX Sesji Naukowo-Technicznej z cyklu „Aktualne zagadnienia w geodezji”. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem „Polskie drogi – od pomysłu do pozwolenia na budowę”.

Impreza odbyła się w Nowym Sączu w dniach 14-15 czerwca pod patronatem GGK. Uczestniczyło w niej prawie 200 osób reprezentujących głównie administrację geodezyjną i drogową, a także przedstawiciele firm projektowych, drogowych i geodezyjnych. Przyjęto kilkadziesiąt wniosków mających na celu przyspieszenie i uproszczenie realizacji inwestycji drogowych.

GUGiK, PJ


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
jak 12 tys. miesięcznie to tylko w administracji! 12 tys. miesięcznie to się może i zarabia ale w administracji publicznej za siedzenie i pierdzenie w stołek - niedowiarkom polecam lekturę oświadczenia majątkowego dyr. M z Warszawskiego BGiK-u.
odpowiedz zgłoś
Ktoś z trafnie zauważył... że te opisane w artykule w Rz. 12tys.to się rzeczywiście zarabia w geodezji. Nie napisał tylko, że to jest ROCZNIE, a nie miesięcznie i brutto, a nie netto.Choć inna sprawa jest taka, że firmy raczej nie upadają, a geodeci nie jeżdżą byule czym itp.Ale nieważne ile się ma miesiećznie, tylko ile trzeba się zaiwaniać na to po 15-16 godz. dziennie.
odpowiedz zgłoś
Bóg, Honor, Ojczyzna - Te hasła to dziś slogany Była w Sejmie ustawa prostująca kilka spraw, to w zamian SLD zlikwodowało ZUD-y, szczęściem na tyle nieudolnie, że można jeszcze działać na przepisach rozporzadzenia. Minister Dyzma IV RP opowiada o wyimaginowanych 12-to tysięcznych dochodach miesięcznych geodetów w dniu, w którym wszyscy dowiadujemy się, że przeciętna nagroda u jego koleżanki Kalaty wyniosła 30 tysiaków za dwa miesiące od abycia stołka. No to gdzie tu Honor, o Boga i Ojczyznę nawet nie pytam. PS. Konkursik: ile wziął Dyzma?
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS