Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-10-06| Geodezja, Prawo, Instytucje

Poznaliśmy szczegóły transferu z GUGiK do MIB

W połowie września br. informowaliśmy o przeniesieniu 10 pracowników z Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii do Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa. Zapytaliśmy w resorcie, kogo przeniesiono i czym będą się te osoby zajmować.


Poznaliśmy szczegóły transferu z GUGiK do MIB

Rzeczniczka MIB nie podała nazwisk pracowników, ale poinformowała, że przeniesiono następujące etaty:
• 2 z Departamentu Informatyzacji i Rozwoju Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego (dwóch starszych specjalistów),
• 2 z Departamentu Nadzoru, Kontroli i Organizacji Służby Geodezyjnej i Kartograficznej (główny specjalista i specjalista),
• 3 z Departamentu Informacji o Nieruchomościach (starszy specjalista, specjalista i referendarz),
• 1 z Departamentu Geodezji, Kartografii i Systemów Informacji Geograficznej (starszy specjalista),
• 2 z Departamentu Prawno-Legislacyjnego (główny specjalista i starszy specjalista).

Na pytanie o obowiązki przeniesionych pracowników otrzymaliśmy jedynie odpowiedź, że będą się zajmować „realizacją ustawowych zadań ministra właściwego do spraw budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa”.

Przeniesienie przeprowadzono na mocy art. 61 ustawy z 7 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o działach administracji rządowej.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS