wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-10-06| Geodezja, Prawo, Instytucje

Gdańsk: poszukiwany inspektor wojewódzki

Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku ogłosił nabór kandydatów na stanowisko inspektora wojewódzkiego ds. nadzoru nad działalnością w zakresie geodezji i kartografii w Oddziale Geodezji i Kartografii Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej (praca na zastępstwo). Aplikacje można składać do 12 października.


Gdańsk: poszukiwany inspektor wojewódzki
Do zakresu zadań na tym stanowisku należy:
• rozpatrywanie w II instancji środków zaskarżenia od rozstrzygnięć organów I instancji wydawanych w zakresie geodezji i kartografii oraz opracowywanie projektów decyzji i postanowień;
• rozpatrywanie skarg na działalność administracji geodezyjnej i kartograficznej;
• prowadzenie w zakresie postępowania wyjaśniającego niezbędnej korespondencji z organami administracji publicznej, stronami i uczestnikami postępowań administracyjnych, jednostkami wykonawstwa geodezyjnego, sądami powszechnymi i administracyjnymi;
• kontrolowanie działalności organów administracji geodezyjnej i kartograficznej w województwie, powiatach i gminach;
• badanie właściwości rzeczowej i miejscowej organu.

Od kandydatów wymagane jest m.in.:
• wykształcenie wyższe,
• znajomość ustaw: Kodeks postępowania administracyjnego, Prawo geodezyjne i kartograficzne, o służbie cywilnej, o wojewodzie i administracji rządowej w województwie,
• znajomość rozporządzenia w sprawie ewidencji gruntów i budynków,
• rzetelność, skuteczna komunikacja pisemna, wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe.

Jedynym wymaganiem dodatkowym jest wykształcenie wyższe prawnicze lub administracyjne.

Proponowane miesięczne wynagrodzenie zasadnicze brutto to ok. 2,7 tys. zł.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: PUW w Gdańsku


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS