wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-10-06| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje

Kolejne opóźnienie w przetargu GUGiK na bazy

O następne dwa tygodnie przesunięto termin otwarcia ofert w przetargu GUGiK na modernizację geodezyjnych baz danych w 49 powiatach.


Kolejne opóźnienie w przetargu GUGiK na bazy <br />
Kolor niebieski: powiaty objęte nowym zamówieniem, kolor zielony: powiaty objęte poprzednim zamówieniem, kolor żółty: powiaty objęte zamówieniem w ramach zamkniętego już projektu ZSIN faza I.
Kolor niebieski: powiaty objęte nowym zamówieniem, kolor zielony: powiaty objęte poprzednim zamówieniem, kolor żółty: powiaty objęte zamówieniem w ramach zamkniętego już projektu ZSIN faza I.

Gdy zamówienie ogłaszano na początku sierpnia br., planowano, że otwarcie ofert nastąpi 9 września, później termin ten przesuwano na 26 września, następnie na 10 października, a wczoraj na 25 października.

Przypomnijmy, że prace geodezyjne związane z tym przetargiem mają objąć 42 powiaty i 7 miast na prawach powiatu (kolor niebieski na mapie obok) w czterech województwach – warmińsko-mazurskim, świętokrzyskim, wielkopolskim i śląskim. Szacunkowa wartość umów to ponad 86 mln zł.

Rozstrzygnięcia nie może się doczekać również wcześniejszy przetarg GUGiK, ogłoszony pod koniec marca br., na modernizację baz w 30 powiatach (kolor zielony na mapie). Jeszcze lipcu Urząd dokonał w tej procedurze wyboru najkorzystniejszych ofert, ale do dziś nie podpisano żadnej umowy. Dlaczego? GUGiK wyraźnie nie chce komentować tej sprawy.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS