Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-10-06| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje

Kolejne opóźnienie w przetargu GUGiK na bazy

O następne dwa tygodnie przesunięto termin otwarcia ofert w przetargu GUGiK na modernizację geodezyjnych baz danych w 49 powiatach.


Kolejne opóźnienie w przetargu GUGiK na bazy <br />
Kolor niebieski: powiaty objęte nowym zamówieniem, kolor zielony: powiaty objęte poprzednim zamówieniem, kolor żółty: powiaty objęte zamówieniem w ramach zamkniętego już projektu ZSIN faza I.
Kolor niebieski: powiaty objęte nowym zamówieniem, kolor zielony: powiaty objęte poprzednim zamówieniem, kolor żółty: powiaty objęte zamówieniem w ramach zamkniętego już projektu ZSIN faza I.

Gdy zamówienie ogłaszano na początku sierpnia br., planowano, że otwarcie ofert nastąpi 9 września, później termin ten przesuwano na 26 września, następnie na 10 października, a wczoraj na 25 października.

Przypomnijmy, że prace geodezyjne związane z tym przetargiem mają objąć 42 powiaty i 7 miast na prawach powiatu (kolor niebieski na mapie obok) w czterech województwach – warmińsko-mazurskim, świętokrzyskim, wielkopolskim i śląskim. Szacunkowa wartość umów to ponad 86 mln zł.

Rozstrzygnięcia nie może się doczekać również wcześniejszy przetarg GUGiK, ogłoszony pod koniec marca br., na modernizację baz w 30 powiatach (kolor zielony na mapie). Jeszcze lipcu Urząd dokonał w tej procedurze wyboru najkorzystniejszych ofert, ale do dziś nie podpisano żadnej umowy. Dlaczego? GUGiK wyraźnie nie chce komentować tej sprawy.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS