wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-10-05| Firma

Ponowna ocena ofert w przetargu GUGiK na bazy

Główny Urząd Geodezji i Kartografii dokonał ponownej oceny ofert w części IX przetargu na dostosowanie powiatowych baz geodezyjnych do aktualnych wymagań prawnych.


Ponowna ocena ofert w przetargu GUGiK na bazy

Mimo ponownej analizy ofert werdykt jest taki sam jak w lipcu br. Według GUGiK-u najkorzystniejszą propozycję przedstawiła firma GIS Land z Warszawy, która w trzech kryteriach uzyskała 100 pkt na 100 możliwych. Jedyną różnicą w porównaniu z poprzednim rozstrzygnięciem jest niepoddanie ocenie oferty firmy GEOPartner z Gdańska, która w lipcu uzyskała 98,94 pkt. Dodajmy, że część IX dotyczy prac w Toruniu i Włocławku.

Przypomnijmy, że choć we wszystkich 12 częściach tego przetargu już w lipcu dokonano wyboru najkorzystniejszych ofert, to wciąż jeszcze nie podpisano żadnej umowy z wykonawcą. O przyczyny tych opóźnień blisko dwa tygodnie temu zapytaliśmy GUGiK. Niestety, do dziś nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS