wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-10-05| Firma

Najlepsze prace dyplomowe poszukiwane

Stowarzyszenie Geodetów Polskich wspólnie z Głównym Urzędem Geodezji i Kartografii organizują kolejną edycję konkursu na najlepsze prace dyplomowe obronione na kierunku geodezja i kartografia.


Najlepsze prace dyplomowe poszukiwane

Prace magisterskie i inżynierskie obronione w roku akademickim 2015/2016 można zgłaszać do 31 października br. w wersji elektronicznej poprzez stronę internetową Konkursu. Na stronie tej dostępny jest również regulamin oraz instrukcja zgłoszenia pracy. Zwycięzcę konkursu mamy poznać jeszcze w tym roku.

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji konkursu zgłoszono 56 prac magisterskich i 14 inżynierskich (w zmaganiach mogły brać udział prace obronione w roku akademickim 2013/2014 i 2014/2015). Wśród prac magisterskich najlepsza okazała się praca Piotra Spadarzewskiego z Politechniki Warszawskiej pt. „Analiza porównawcza funkcjonałów modeli geopotencjału wyznaczanych satelitarnie”. Z kolei wśród prac inżynierskich zwyciężyli Tomasz Piegat i Wojciech Piotrowski z Politechniki Warszawskiej – autorzy pracy pt. „Wykonanie trójwymiarowego modelu budynku na poziomie LoD3 z wykorzystaniem integracji wybranych technik fotogrametrycznych”.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS