Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-09-16| GNSS, Geodezja, Edukacja, Imprezy

Zaproszenie na Festiwal Nauki do Jabłonny

Pod hasłem „Sapere aude”, czyli „Miej odwagę być mądrym”, na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego PAN w podwarszawskiej Jabłonnie odbędzie się XX Festiwal Nauki (24-25 września). Podczas tego wydarzenia poświęconego prezentacji osiągnięć nauki i jej praktycznym zastosowaniom nie zabraknie akcentów geodezyjnych.


Zaproszenie na Festiwal Nauki do Jabłonny
Centrum Geodezji i Geodynamiki Instytutu Geodezji i Kartografii przybliży uczestnikom festiwalu narzędzia współczesnej, precyzyjnej grawimetrii oraz geodezji satelitarnej, a Centrum Teledetekcji IGiK zaprezentuje dane satelitarne jako codzienne narzędzie pracy – wykorzystanie ich w gospodarce oraz nauczaniu.

Tematem prezentacji Centrum Badań Kosmicznych PAN będą z kolei badania geodynamiczne Ziemi, w tym: podziemne laboratorium, instrumenty pomiarowe, obserwacje zjawisk geodynamicznych i zagrożenia dla cywilizacji.

AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS