Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-09-15| Sprzęt, Firma, Software

Zaproszenie: Złota jesień w kolorze GEOMAX

Firma Geoline s.c. Autoryzowany Serwis i Przedstawiciel marki GEOMAX w Polsce organizuje w pięciu polskich miastach spotkanie z klientami w ramach projektu „Złota jesień w kolorze GEOMAX”. W programie imprezy m.in. zapoznanie z marką i produktami, a także nowości w ofercie.


Zaproszenie: Złota jesień w kolorze GEOMAX
Spotkanie będzie okazją do pogadanki w ściśle geodezyjnym gronie, wymiany poglądów oraz opinii na temat technologicznych trendów i nowinek dostępnych na rynku. Wśród uczestników zostaną rozlosowane cenne i atrakcyjne nagrody.

Harmonogram spotkań:
Wrocław – 20.09.2016
Czeladź – 21.09.2016
Nowy Sącz – 22.09.2016
Rzeszów – 27.09.2016
Warszawa – 29.09.2016

Zarejestruj się już dziś!

Źródło: Geoline


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS