Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-09-09| Geodezja, GIS, Software, Instytucje, Imprezy, Kataster

Konferencja w Jachrance: ostateczny program opublikowany

Na stronie internetowej www.podgik.pl został właśnie opublikowany ostateczny program III edycji Konferencji Technicznej pt. „Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK” organizowanej przez firmę Geo-System Sp. z o.o. i odbywającej się w Centrum Konferencyjnym „Warszawianka” w Jachrance w dniach 14-16 września.


Konferencja w Jachrance: ostateczny program opublikowany
Jak zapowiadano wcześniej, w trakcie konferencji zostaną wręczone nagrody w plebiscycie na „Najlepszy PODGiK pracujący w technologii iGeoMap/ePODGiK”, w którym użytkownicy technologii iGeoMap/ePODGiK mogą jeszcze do 12 września przyznawać punkty ośrodkom, w których zgłaszają prace geodezyjne.

Spotkanie będzie składało się m.in. z trzech sesji referatowych, dwóch paneli dyskusyjnych („Znaczenie danych przestrzennych dla rozwoju społeczeństwa” oraz „Dlaczego narzekamy na obowiązujące przepisy prawne w geodezji?”) i warsztatów szkoleniowych. Co ważne, w programie znalazło się wystąpienie wiceministra Infrastruktury i Budownictwa Tomasza Żuchowskiego.

Już teraz wiemy, że tegoroczna edycja konferencji cieszy się dużym powodzeniem, swój udział zarejestrowało już ponad 150 osób. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji, a patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Źródło: Geo-System


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS