wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-08-05| Geodezja, Przetargi

Poznań: kto utworzy bazę GESUT?

Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ rozstrzygnął przetarg na wykonanie prac związanych z utworzeniem bazy danych sieci uzbrojenia terenu w Poznaniu dla części obrębów Łazarz, Górczyn, Junikowo, Dębiec, Poznań, Główna oraz Głowieniec.


Poznań: kto utworzy bazę GESUT?

W postępowaniu wpłynęły 2 oferty. Prace za 396 tys. zł brutto (68% budżetu zamawiającego) wykona firma Geomar ze Szczecina. Wartość drugiej oferty złożonej w przetargu to 438 tys. zł (Gispro ze Szczecina).
GEOPOZ gotowy był przeznaczyć na realizację prac 580 tys. zł.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
ach ten Geomar.. hm....wolno tak ?
 1 
odpowiedz zgłoś
W Geomarze liczy się bilans. Wiadomo dlaczego.
 2 
odpowiedz zgłoś
no jak to ... Jak to nic nie ma w systemie na parę baniek ?! Pewnie, że jest ... do wyboru. 1. Robota u zamawiającego w siedzibie. 2. Import z SHP :) 3. Poprosić "tfurcę" o import z giv - ale to średnie rozwiązania. Made in Poland.
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
Geomar jakoś wszyscy to wiedzą i nic?? potrzebna ''dobra zmiana'' koniecznie
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
Ciekawostka A tak z ciekawości jak to będzie zaczytywane do systemu, jakim formatem wymiany bo przecież nic takiego tam nie ma?
odpowiedz zgłoś
W Geomarze liczy się przerób a nie praca dla geodetów.
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
Geomar już szuka kierownika. Uwaga - startowali a nic nie wiedzieli. Jak zawsze zresztą. Tam po prostu nie ma kadry.
 3 
odpowiedz zgłoś
7 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak korzystać z danych przestrzennych PIG?
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS