Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-07-28| Przetargi

GUGiK zamawia weryfikację granic

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił warto około pół miliona złotych przetarg na okresową weryfikację państwowego rejestru granic i powierzchni jednostek podziałów terytorialnych kraju (PRG).


GUGiK zamawia weryfikację granic <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl

Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności zbadanie zgodności danych PRG z treścią przepisów prawa i innych aktów określających przebieg granic jednostek podziałów terytorialnych kraju oraz z danymi z innych rejestrów publicznych. Prace będą polegały również na aktualizacji tego rejestru, przede wszystkim w sytuacji braków lub niezgodności stwierdzonych podczas weryfikacji, a także świadczenie usług asysty technicznej. Prace mają być realizowane do końca 2017 roku i obejmą łącznie 44 rodzaje danych – np. granice: właściwości sądów, nadleśnictw i urzędów skarbowych, obszarów działania komend policji i straży pożarnej oraz granicznej, a także morskiej linii brzegowej czy pasa nadbrzeżnego.

Wartość zamówienia wynosi 556 tys. zł, z czego zamówienia podstawowego – 471 tys. zł. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 10 tys. zł można składać do 5 sierpnia.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS