wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-07-27| Geodezja, Przetargi

Kto będzie doradzał GUGiK-owi?

Główny Urząd Geodezji i Kartografii rozstrzygnął przetarg na świadczenie usług doradczo-konsultingowych w zakresie projektów CAPAP, ZSIN faza II oraz K-GESUT.


Kto będzie doradzał GUGiK-owi?

Wartość umowy podpisanej z firmą rdGIS z Warszawy to 7,196 mln zł. Wcześniej ofertę tę GUGiK uznał za najkorzystniejszą (otrzymała 85 pkt). Kryteriami wyboru były cena oraz wartość merytoryczna propozycji (po 50% punktacji). Pozostałe oferty w postępowaniu złożyły następujące podmioty:
• CA Consulting – 9,0 mln zł (78 pkt);
• Konsorcjum firm KPMG Advisory Warszawa i ITTI Poznań – 8,5 mln zł (75 pkt);
• Partner Consulting Warszawa – 5,1 mln zł (70 pkt);
• konsorcjum spółek InfoStrategia Kraków, ViaTelecome Wrocław, IPM Katowice – 5,5 mln zł (61 pkt).
Przypomnijmy, że przetargiem zajmowała się Krajowa Izba Odwoławcza, ale odwołania firmy CA Consulting oraz konsorcjum spółek KPMG Advisory i ITTI zostały oddalone.

Przedmiotem przetargu jest wsparcie GUGiK-u w zakresie m.in.: rozwoju Systemu Informatycznego GUGiK (SIG), opracowania założeń i dokumentacji dla projektów CAPAP, ZSIN faza II oraz K-GESUT (finansowanych ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa – PO PC) czy prowadzenia postępowań przetargowych związanych z tymi przedsięwzięciami (w tym na pozyskanie, konwersję i weryfikację danych).
Początkowa szacunkowa wartość zamówienia to 11,7 mln zł.

Firma rdGIS na rynku usług IT działa od kilku lat. „Doświadczenia zdobyliśmy w obszarze wysoko kwalifikowanych usług w zakresie wdrażania technologii informatycznych, w szczególności rozwiązań GIS. Realizujemy prace zarówno w sektorze administracji publicznej, jak również w sektorze prywatnym. Posiadamy zespoły umiejące budować, rozwijać i utrzymywać systemy informatyczne” – czytamy na stronie internetowej spółki.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wyprawa BARI 1976
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS