Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-06-15| GNSS, Sprzęt

Ważna aktualizacja dla posiadaczy odbiorników Epoch 35

Firma Spectra Precision (grupa Trimble) udostępniła nowy firmware do popularnego wśród polskich geodetów odbiornika GNSS Spectra Precision Epoch 35. Nowe oprogramowanie rozwiązuje problem dotyczący śledzenia satelitów, który ostatnio wystąpił w tym instrumencie w związku ze zmianami w konstelacjach GPS i GLONASS.


Ważna aktualizacja dla posiadaczy odbiorników Epoch 35

Epoch 35 to odbiornik, który swoją premierę miał w 2008 roku. Od tego czasu ukazało się już kilka nowszych modeli tej marki. Zgodnie z polityką firmy Spectra Precision każdy odbiornik GNSS (niezależnie od tego, czy jest jeszcze w produkcji, czy już został wycofany i zastąpiony przez nowszy model) jest wspierany przez serwis, a firma zapewnia na bieżąco aktualizację firmware’u adekwatnie od zmian zachodzących w konstelacjach GNSS. Dzięki temu każdy użytkownik sprzętu pomiarowego Spectra Precision może być pewien, że nawet jeśli urządzenie zostanie wycofane z produkcji, to firma zapewni jego długoletnią obsługę i wsparcie.

Aktualizację oprogramowania odbiornika Epoch 35 można wykonać w ramach akcji Letniego przeglądu odbiorników GNSS prowadzonej przez autoryzowanego dystrybutora i serwis marki Spectra Precision – firmę NaviGate z Krakowa.

Więcej szczegółów dotyczących tej akcji można znaleźć tutaj.

Źródło: NaviGate


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEODETA testuje: ContextCapture
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS