wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-06-15| GNSS, Sprzęt

Ważna aktualizacja dla posiadaczy odbiorników Epoch 35

Firma Spectra Precision (grupa Trimble) udostępniła nowy firmware do popularnego wśród polskich geodetów odbiornika GNSS Spectra Precision Epoch 35. Nowe oprogramowanie rozwiązuje problem dotyczący śledzenia satelitów, który ostatnio wystąpił w tym instrumencie w związku ze zmianami w konstelacjach GPS i GLONASS.


Ważna aktualizacja dla posiadaczy odbiorników Epoch 35

Epoch 35 to odbiornik, który swoją premierę miał w 2008 roku. Od tego czasu ukazało się już kilka nowszych modeli tej marki. Zgodnie z polityką firmy Spectra Precision każdy odbiornik GNSS (niezależnie od tego, czy jest jeszcze w produkcji, czy już został wycofany i zastąpiony przez nowszy model) jest wspierany przez serwis, a firma zapewnia na bieżąco aktualizację firmware’u adekwatnie od zmian zachodzących w konstelacjach GNSS. Dzięki temu każdy użytkownik sprzętu pomiarowego Spectra Precision może być pewien, że nawet jeśli urządzenie zostanie wycofane z produkcji, to firma zapewni jego długoletnią obsługę i wsparcie.

Aktualizację oprogramowania odbiornika Epoch 35 można wykonać w ramach akcji Letniego przeglądu odbiorników GNSS prowadzonej przez autoryzowanego dystrybutora i serwis marki Spectra Precision – firmę NaviGate z Krakowa.

Więcej szczegółów dotyczących tej akcji można znaleźć tutaj.

Źródło: NaviGate


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Korzystanie z Portalu BDOT10k
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS