Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-06-14| Geodezja, Mapy, Prawo, Imprezy

Znamy program konferencji w Jachrance

Stołeczna firma Geo-System opublikowała dziś program trzeciej edycji konferencji technicznej pod hasłem „Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK”. W tym roku wydarzenie potrwa 3 dni (14-16 września) i oprócz prezentacji obejmie również warsztaty praktyczne.


Znamy program konferencji w Jachrance
Konferencja przeznaczona jest głównie dla pracowników starostw powiatowych i miast na prawach powiatu zajmujących się prowadzeniem powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, ale również dla osób i instytucji chcących poszerzyć swoją wiedzę o nowoczesnych technologiach stosowanych do prowadzenia zasobu i jego udostępniania w internecie. Przy obecnych licznych zmianach w ustawie Prawo geodezyjne i kartograficzne konferencja jest doskonałym forum wymiany doświadczeń między ośrodkami dokumentacji i geodezyjnej i kartograficznej.

W programie m.in.:
• Warsztaty szkoleniowe (do wyboru):
- technologia iGeoMap/ePODGiK,
- portale mapowe, usługi sieciowe,
- płatności internetowe.
• Aktualne problemy prawne związane z prowadzeniem powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
• Automatyzacja obsługi prac geodezyjnych i udostępniania materiałów zasobu.
• Wykorzystanie powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w rejestrach publicznych.
• Korzyści starostwa z nowoczesnego zasobu geodezyjno-kartograficznego.

W tym roku konferencja została objęta honorowym patronatem przez Ministerstwo Cyfryzacji. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy

Źródło: Geo-System


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS