Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-06-14| Prawo, Przetargi, Instytucje

UZP zaprasza na konferencję dla sektora MSP

Urząd Zamówień Publicznych wraz z Polską Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają przedstawicieli przedsiębiorców z sektora MSP do udziału w konferencji pt. „Zamówienia publiczne dla MSP w świetle nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych”, która odbędzie się 30 czerwca w Warszawie (Ministerstwo Rozwoju, Sala pod Kopułą, Pl. Trzech Krzyży 3/5, wejście od ul. Wspólnej).


UZP zaprasza na konferencję dla sektora MSP
Celem przedsięwzięcia jest wsparcie polskich przedsiębiorców w pozyskaniu wiedzy z zakresu zmienionych przepisów prawnych oraz stworzenie okazji do wyjaśnienia wątpliwości interpretacyjnych związanych z ich praktycznym stosowaniem, a w konsekwencji zachęcenie przedstawicieli firm do ubiegania się o publiczne kontrakty.

Konferencja będzie również okazją do zapoznania się z ofertą aktualnych, dopasowanych do potrzeb przedsiębiorców usług szkoleniowych i doradczych, zakresu zamówień publicznych planowanych do realizacji przez beneficjentów wybranych w konkursie w ramach Działania 2.2. PO WER 2014-20 - Wsparcie na rzecz zarządzania strategicznego przedsiębiorstw oraz budowy przewagi konkurencyjnej na rynku.

W programie m.in.:
• Podmiotowa ocena wykonawców (Przesłanki wykluczenia wykonawcy; środki naprawcze <self-cleaning>, Warunki udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia)
• Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (Nowe rozwiązana służące MSP)
• Zmiany w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty (Definicja najkorzystniejszej oferty, Nowe przesłanki odrzucenia oferty, Rażąco niska cena lub koszt, Kryteria oceny ofert)
• Udzielenie zamówień publicznych w programach operacyjnych po nowelizacji ustawy

Więcej

Źródło: UZP


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG Congress 2022)
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS