wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-06-08| Geodezja

Wrocław: dwie oferty pracy w WIGiK

Do 18 czerwca w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim trwa nabór kandydatów na stanowiska inspektorów wojewódzkich ds. zasobu geodezyjnego i kartograficznego w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej.


Wrocław: dwie oferty pracy w WIGiK

Od kandydatów wymagane jest m.in. wykształcenie wyższe geodezyjne, 3 lata w obszarze geodezji i kartografii oraz uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie 1.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy obejmuje m.in.:
• prowadzenie postępowań wyjaśniających dotyczących zażaleń, skarg i wniosków związanych z prowadzeniem PZGiK oraz z wykonywaniem prac geodezyjnych lub kartograficznych,
• prowadzenie kontroli działalności organów administracji geodezyjnej i kartograficznej w zakresie tworzenia, prowadzenia i udostępniania baz danych prowadzonych w systemie teleinformatycznym obejmujących zbiory danych przestrzennych infrastruktury informacji przestrzennej oraz zapewnienie harmonizacji i interoperacyjności zbiorów i usług danych przestrzennych.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: DUW we Wrocławiu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Nie Ty pierwszy i nie ostatni. Tak to już działa ten nasz polski kraj. Szkoda tylko, że tak wielu mądrych ludzi wyjechało z niego. Ale... oni i tak nie mieli szans na dostanie się do takich urzędów, jak np. WINGiK.
 1 
odpowiedz zgłoś
a człowiek się narobi, napisze tych oświadczeń, listów motywacyjnych... chyba mi przykro.
 1 
odpowiedz zgłoś
Nie bój nic, pani "krysia" jest mocno zapracowana. nie miała jeszcze czasu dać Ci znać.
 1 
odpowiedz zgłoś
tak odpadłem, że od miesiąca się nie odezwali...
 1 
odpowiedz zgłoś
To weź udział, a potem napisz, jak wypadłeś, a raczej, jak odpadłeś.
 1 
odpowiedz zgłoś
? Dlaczego udają? Pytam poważnie, bo chciałem wziąć udział w naborze i nie wiem jak rozumieć te komentarze?
 1 
odpowiedz zgłoś
Jakie tam rozdanie. Tam pani "krysia" z działu kadr musi wyrobić limit ogłoszeń o wolnych miejscach pracy. musi się wykazać, że jest potrzebna. ale zawsze przychodzi taki dzień, w którym nagle okazuje się, że pojawił się kandydat, który jest idealny. oczywiście nie jest to kandydat przypadkowy, bo w takich urzędach nie istnieją przypadkowi pracownicy.
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
Czyżby już było po rozdaniu ?
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
A ci dalej udają, że potrzebują kogoś do pracy. Po co publikować takie ogłoszenia?
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
9 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS