wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-06-06| Sprzęt

Ricoh wprowadza do sprzedaży nową serię wielofunkcyjnych kolorowych urządzeń A3

Firma Ricoh wzbogaciła swoją ofertę o kolorowe urządzenia A3 z technologią Workstyle Innovations, które otwierają nowe możliwości dla firm w dziedzinie przechwytywania i udostępniania dokumentów oraz ich drukowania w wysokiej jakości.


Ricoh wprowadza do sprzedaży nową serię wielofunkcyjnych kolorowych urządzeń A3

Dzięki specjalnym aplikacjom oraz intuicyjnemu w konfiguracji interfejsowi najnowsza seria dziewięciu kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 jest prosta w obsłudze. Pomaga w tym intuicyjny, dotykowy panel sterowania za pomocą którego obsługuje się urządzenie, a także integruje z urządzeniami mobilnymi. Najnowsze urządzenia Ricoh są również wyposażone w czujnik obecności (Human Detection Sensor) oraz umożliwiają drukowanie banerów.

Seria nowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 została zaprojektowana, by usprawnić przepływ dokumentów i dostarczać je w prędkości od 30 do 60 str./min., to wszystko przy pełnej niezawodności, wysokiej jakości oraz niesamowitej wydajności pracy. Urządzenia napędzane są za pomocą nowego procesora Intel, co przyspiesza drukowanie i skanowanie dokumentów.

Wydajny i łatwy w użyciu panel operacyjny
Sercem najnowszych modeli urządzeń wielofunkcyjnych Ricoh jest łatwy w użyciu, dotykowy i kolorowy panel operacyjny Smart Operation Panel, który sprawia, że praca na urządzeniu jest intuicyjna. Układ treści na panelu można dostosować do indywidualnych preferencji użytkowników. Za pomocą funkcji szybkiego wybierania ikon mamy dostęp do najczęściej używanych form drukowania, kopiowania i skanowania. Smart Operation Panel może być aktualizowany poprzez zainstalowanie aplikacji dostępnych na stronie Ricoh, co pozwala użytkownikowi dostosować i rozszerzyć możliwości urządzenia.

Integracja z urządzeniami mobilnymi
Najnowsze MFP mogą być obsługiwane na wiele sposobów np. poprzez smartfony, czy tablety za pomocą NFC, Bluetooth lub po prostu połączenia internetowego. Pozwala to na korzystanie z urządzenia niezależnie od lokalizacji. Użytkownik może również skanować i zapisywać kolorowe dokumenty bezpośrednio na swoim mailu lub pamięci zewnętrznej, przyspieszając przepływ dokumentów. Urządzenia można z łatwością zintegrować z posiadanym już sprzętem, co pozwoli zmaksymalizować efektywność pracy.

Wpływ na środowisko
Nowa seria charakteryzuje się wysoką produktywnością połączoną z niskim wpływem na środowisko. Innowacje, takie jak zszywanie bezszywkowe, 0,5-sekundowy czas wybudzenia oraz najniższa wartość wskaźnika zużycia elektryczności TEC na rynku, bezpośrednio przekładają się na niższe zużycie energii, pomagając uzyskać oszczędności oraz obniżyć całkowity koszt posiadania (TCO).

Źródło: Ricoh Polska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolorowe wideo z orbity
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS