wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-05-18| GIS, Mapy, Firma, Przetargi

Wielu chętnych do warmińsko-mazurskich "dziesiątek"

W przetargu Urzędu Województwa Warmińsko-Mazurskiego na opracowanie 32 cyfrowych arkuszy mapy topograficznej w skali 1:10 000 wpłynęło aż 15 ofert.


Wielu chętnych do warmińsko-mazurskich "dziesiątek"

Za najkorzystniejszą zamawiający uznał propozycję firmy Ergo GIS z Koszalina o wartości 94 tys. zł. Dodajmy, że najdroższa oferta była od niej ponad dwukrotnie droższa.

Oprócz Ergo GIS w przetargu wystartowały firmy: OPEGIEKA Elbląg (112 tys. zł), konsorcjum spółek OPGK Lublin i Geokart-International Rzeszów (138 tys. zł), ZUGiK Pryzmat Warszawa (154 tys. zł), WPG SA Warszawa (123 tys. zł), OPGK Kraków (163 tys. zł), Level Siedlce (112 tys. zł), OPGK Olsztyn (106 tys. zł), konsorcjum spółek PGK OPGK Rzeszów i MGGP SA Tarnów (142 tys. zł), OPGK Geomap Zielona Góra (150 tys. zł), WPGK Geomat Poznań (206 tys. zł), konsorcjum spółek OPGK Koszalin i PPHU Geopol Poznań (118 tys. zł), Geomar SA Szczecin (104 tys. zł), Gispro Szczecin (177 tys. zł), InterTIM Suwałki (109 tys. zł).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS