wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-05-13| Geodezja, Kataster

Nowy Sącz: spotkanie szkoleniowe z WINGiK-iem

Wczoraj (12 maja) w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu odbyło się spotkanie pracowników Wydziału Geodezji z Danutą Paluch, małopolskim wojewódzkim inspektorem nadzoru geodezyjnego i kartograficznego.


Nowy Sącz: spotkanie szkoleniowe z WINGiK-iem

Danuta Paluch spotkała się najpierw ze starostą Markiem Pławiakiem. Dyskutowano na temat przebiegu zmian rozpoczętych w Wydziale Geodezji i Budownictwa oraz modernizacji zasobów geodezyjnych.

– Cieszę się, że starosta Marek Pławiak przykłada tak dużą wagę do tego, aby Wydział Geodezji funkcjonował sprawnie, a zasoby geodezyjne zostały zdigitalizowane – mówiła Danuta Paluch. – Poprzedni zarząd powiatu nie podejmował takich działań – dodała.

– Poprosiłem panią inspektor o spotkanie szkoleniowe z pracownikami Wydziału Geodezji – tłumaczył starosta Marek Pławiak. – Omówiła ona najistotniejsze problemy związane z funkcjonowaniem wydziału i poprawą jakości obsługi klienta. Zadaniem zarządu jest dbanie o to, aby obsługa klientów stała na jak najwyższym poziomie. Dlatego podejmujemy działania nie tylko w zakresie modernizacji zasobów geodezyjnych, ale także w kwestiach organizacyjnych – podsumował.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS