wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
GEOIDA na spotkaniu IGSM w Newcastle
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2016-05-11| GIS, Mapy, Teledetekcja, Firma

MGGP Aero uruchamia retromapy.pl, czyli miasta na zdjęciach lotniczych sprzed lat

Obok technologii zdjęć ukośnych ukosne.pl i pierwszego sklepu ze zdjęciami lotniczymi on-line map2.pl firma MGGP Aero z Tarnowa udostępnia kolejny serwis internetowy: tym razem to przeglądarka ortofotomap dająca możliwość porównywania zmian zagospodarowania terenu na danych pozyskanych w dwóch różnych latach.


MGGP Aero uruchamia retromapy.pl, czyli miasta na zdjęciach lotniczych sprzed lat <br />
Fragment Łodzi w serwisie retromapy.pl
Fragment Łodzi w serwisie retromapy.pl

W porównaniu z klasycznymi geoportalami serwis retromapy.pl jest bardzo łatwy w obsłudze. Nawet mniej doświadczony użytkownik będzie w stanie intuicyjnie wybrać dwie daty w celu porównania treści na zdjęciach lotniczych. Wybrane widoki można również udostępniać poprzez serwisy społecznościowe innym osobom.

– Chcemy pomagać miastom zarówno w gromadzeniu, przetwarzaniu, jak i publikowaniu historycznych ortofotomap, tak aby wzbogacić wartość informacyjną serwisu. Liczymy na duże zainteresowanie lokalnych społeczności tak ciekawymi mapami. Z jednej strony retromapy.pl wchodzą naturalnie w zakres naszej oferty, a z drugiej strony są ukłonem w kierunku naszych dotychczasowych, stałych klientów – mówi Witold Kuźnicki z MGGP Aero.

Więcej o serwisie retromapy.pl w majowym wydaniu miesięcznika GEODETA

Źródło: MGGP Aero


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt