wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-05-10| GIS, Mapy, Instytucje

Nowe warstwy w kaliskim SIP-ie

Kaliski Miejski System Informacji Przestrzennej (MSIP) został wzbogacony o nowe warstwy tematyczne obejmujące zasoby Wydziału Budownictwa, Urbanistyki i Architektury (WBUiA) oraz Wydziału Geodezji i Kartografii (WGiK).


Nowe warstwy w kaliskim SIP-ie

Nowa warstwa z zakresu działań WBUiA obejmuje wizualizację wydanych decyzji o warunkach zabudowy i obejmuje okres lat 2010-16. Warstwa pod nazwą „Decyzje 2010-2016” została umieszczona na profilu mapowym „Planowania i zagospodarowania przestrzennego” w grupie „Decyzje WBUiA”.

Nowa warstwa z zakresu działań WGiK stanowi natomiast rozszerzenie profilu „Własności i władania”. Do istniejącej już grupy z zakresu „Własność gruntowa” dodana została nowa grupa „Własność budynkowa”. Struktura właścicieli i władających budynkami opracowana została w oparciu o rozporządzenie ministra rozwoju regionalnego i budownictwa z 29 marca 2001 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków. Poszczególne warstwy stanowią wizualizację przynależności budynków do danej grupy rejestrowej, a tym samym odzwierciedlają stan własnościowy.

Zespół Administracyjny MSIP Kalisz


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS