wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-06-05| Geodezja, GIS, Firma, Software, Instytucje, Kataster

Dane geodezyjne Wejherowa na www


Na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Wejherowie uruchomiono serwis do przeglądania danych dostępnych w miejscowym ośrodku dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej.

Obecnie dostępne są dane dotyczące oznaczenia sekcji mapy zasadniczej z dołączoną ortofotomapą, numeracji porządkowej, siatki ulic, oznaczenia działek ewidencyjnych, projektowanych przewodów uzbrojenia podziemnego oraz lokalizacji punktów osnowy. Dostęp do danych związanych z osnową geodezyjną możliwy jest po zarejestrowaniu się w PODGiK. Geodeci, po uprzedniej rejestracji, mają również możliwość internetowego zgłaszania prac geodezyjnych. Serwis działa w oprogramowaniu iGeoMap firmy GEO-SYSTEM Sp. z o.o.

Waldemar Izdebski


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
hmm dziwne, u mnie wszystko działa jak należy. Przecież można wybrać niewypełnianie ankiety. Zauważcie, że do działania jest potrzebna Java i trzeba ją zainstalować najpierw (jeśli nie macie).
odpowiedz zgłoś
jak ok u mnie dziala i jest ok, calkiem fajna inicjatywa. Aby dizlalo trzeba miec zainstalowana wirualna maszyne javy. Ankiete wypelnia sie tylko jeden raz ale mozna tez z niej zrezygnowac.
odpowiedz zgłoś
A to dlatego ze narazie trzeba ustalić co chcielibyście zobaczyć na mapie, 10 najwyżej punktowanych warstw będzie wyświetlanych. Narazie możecie cieszyć się tylko tą wirtualną wzmianką i zapewnieniami że działa.
odpowiedz zgłoś
mi tez nie dziala
odpowiedz zgłoś
wnerwiony ale to sie k... nie otwiera tylko każą mi jakas ankiete wypelniac.
odpowiedz zgłoś
Wiatr z Pomorza... No to teraz czekamy na ruch GUGiK. W końcu siedzi tam 2/3 czy też 3/4 Wejherowa ;). Ale ruch jak najbardziej w słusznym kierunku. Szkoda, że tylko przez iG..Map. Bardziej toporna jest już tylko MikroMapa.
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS