wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-05-05| Geodezja, Przetargi

GUGiK: przetarg na konserwację osnowy

Wykonanie przeglądu, inwentaryzacji i drobnej konserwacji punktów podstawowej osnowy geodezyjnej na obszarze województwa zachodniopomorskiego oraz części województw kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, pomorskiego i wielkopolskiego jest przedmiotem przetargu ogłoszonego przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii.


GUGiK: przetarg na konserwację osnowy

Zakres zamówienia obejmuje łącznie: około 3766 punktów podstawowej osnowy poziomej (w tym 1132 centry, 47 punktów przeniesienia, 338 ekscentrów i 2249 punktów kierunkowych), 2819 reperów (1253 ziemne i 1566 ścienne) oraz 172 punkty sieci WSSG.

W zakres prac wchodzi w szczególności: odszukanie wszystkich punktów osnowy (elementów zespołu stabilizacyjnego i zabudowy), sprawdzenie stanu znaków geodezyjnych i w razie potrzeby ich konserwacja, usunięcie uszkodzonych wież i sygnałów triangulacyjnych, oczyszczenie wizur na punkty kierunkowe, uaktualnienie opisów topograficznych oraz sporządzenie dokumentacji geodezyjnej.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 10 tys. zł można składać do 8 czerwca. Całkowita wartość zamówienia to 936 tys. zł (w tym wartość zamówienia podstawowego – 624 tys. zł, uzupełniającego – 312 tys. zł). Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji są: cena (70%), termin wykonania zamówienia (20%) oraz długość okresu rękojmi (10%).


Obszar planowanych prac z podziałem na godła mapy topograficznej w skali 1:100 000 (fot. SIWZ)

Źródło: GUGiK, DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS