Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-06-04| GNSS, GIS, Mapy, Firma, Software

Najnowsza wersja ArcIMS Route Server


Na rynku udostępniono nową wersję rozszerzenia ArcIMS – ArcIMS Route Server 9.2 wzbogaconą o nowe parametry i opcje wyszukiwania tras. Natomiast deweloperzy będą mogli wykorzystywać Web Application Developer Framework (ADF) do tworzenia własnych aplikacji.

ArcIMS Route Server oferuje szybkie i dokładne wyszukiwanie tras oraz geokodowanie w ramach struktury ArcIMS. Najnowsza wersja aplikacji pozwala użytkownikom nie tylko na szybkie wyznaczanie trasy przejazdu oraz czasu jej pokonania, ale jest również narzędziem, które może być użytkowane przez miłośników pieszych wędrówek.

Funkcje aplikacji ArcIMS Route Server 9.2:

obsługa ograniczeń czasowych w ruchu, takich jak np. zakazy skrętu w określonych godzinach; określenie czasu dotarcia do wyznaczonego celu z uwzględnieniem odległości mierzonych od poszczególnych etapów trasy; planowanie kilkudniowych tras; uwzględnienie ograniczeń w ruchu np. dróg jednokierunkowych oraz zakazów skrętu; przy tworzeniu wskazówek dla kierowców instrukcje: „Skręć w lewo/prawo”, informacje o rozwidleniach dróg, o tym, po której stronie drogi znajduje się cel podróży; zaktualizowana przeglądarka DHTML, spełniająca wymagania nowego planowania podróży; opcja wyszukiwania czasowych stref dojazdu.

Więcej informacji na temat ArcIMS Route Server znaleźć można na stronie internetowej firmy ESRI.

Źródło: ESRI Polska


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wyprawa BARI 1976
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS