wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-03-24| Geodezja, Edukacja

Pracownicy WGiK PW odznaczeni

22 marca w Małej Auli Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczystość, podczas której wręczono promocje doktorskie, medale i odznaczenia państwowe. Wśród wyróżnionych znaleźli się również pracownicy Wydziału Geodezji i Kartografii PW.


Pracownicy WGiK PW odznaczeni

Srebrne Krzyże Zasługi otrzymali pracownicy Zakładu Kartografii PW: dr hab. inż. Dariusz Gotlib (prodziekan WGiK PW ds. nauki i Rozwoju; na fot. poniżej) oraz dr hab. inż. Robert Olszewski (na fot. obok).

„Srebrne medale za długoletnią służbę” – nadawane za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie państwa – wręczono z kolei dr. Andrzejowi Głażewskiemu oraz dr Pawłowi J. Kowalskiemu (obydwaj z Zakładu Kartografii PW).

Promocje doktorskie odebrały:
dr Agnieszka Cienciała (temat rozprawy: „Koncepcja usystematyzowania i zalgorytmizowania procesu geodezyjnoprawnego przy ustalaniu stanu prawnego nieruchomości”, promotor: dr hab. Katarzyna Sobolewska-Mikulska);
dr Magdalena Karabin-Zych z Zakładu Katastru i Gospodarki Nieruchomościami (temat rozprawy: „Koncepcja modelowego ujęcia podziałów nieruchomości w Polsce na podstawie wybranych rozwiązań w krajach Unii Europejskiej”, promotor: prof. Wojciech Wilkowski);
a habilitacyjną:
dr hab. Przemysław Kupidra z Zakładu Fotogrametrii, Teledetekcji i Systemów Informacji Przestrzennej (za monografię „Wykorzystanie granulometrii obrazowej w klasyfikacji treści zdjęć satelitarnych”).

Źródło: Politechnika Warszawska, DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS