wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-03-14| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Przetargi

Katowice zamawiają zdjęcia lotnicze

Urząd Miasta Katowice ogłosił przetarg na dostawę lotniczych zdjęć miasta – zarówno pionowych, jak i ukośnych, a także aktualizację modelu 3D zabudowy.


Katowice zamawiają zdjęcia lotnicze

W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany jest do:
• wykonania fotogrametrycznych zdjęć lotniczych wraz z opracowaniem NMT i ortofotomapy w rozdzielczości 5 cm,
• wykonania zdjęć ukośnych wraz z dostarczeniem aplikacji desktopowej i serwisu internetowego do zarządzania tymi danymi,
• aktualizacji numerycznego modelu 3D budynków i budowli na poziomie szczegółowości LoD 2.

Prace mają być zrealizowane w ciągu 150 dni od podpisania umowy. Oferty można składać do 21 marca.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@kk może zamiast wypisywać, co ślina na jęzor przyniesie to sprawdzisz najpierw, że w zakresie opracowania są obszary niejawne, które wymagają opracowania przez osoby/firmy z odpowiednim certyfikatem (wymóg prawa). Katalog obiektów niejawnych nie jest zależny od urzędu miasta bo jest prowadzony centralnie (często znajdują się tam obiekty leżące w granicach miast), więc zanim naślesz cba, prokuratora albo najlepiej sam wydasz wyrok i dokonasz egzekucji to trochę pomyśl. No ale chyba tobie nie oto chodzi żeby dociec prawdy, tobie chodzi o zwykłe plucie, to jest prawdziwa przyjemność, tak sobie bezkarnie rzucać kupkami własnej roboty nawozu...
 8 
odpowiedz zgłoś
fotoplan, Warszawa robi nalot co roku i jakoś nikt się nie burzy
 3 
odpowiedz zgłoś
Pańśtwo prawa, przecież żyjemy w Państwie prawa.
 3 
odpowiedz zgłoś
kiedyś się ktoś tym zainteresuje ciekawe czy w końcu któraś ze służb tego państwa zainteresuje się takim ustawianiem przetargów - po co komu w Katowicach świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego ???? mamy tu jakąś bazę rakietową czy też jedyna słuszna firma ma taki papier ?
 7 
 3 
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS