wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-03-09| GIS, Mapy, Imprezy

Zapowiedź VIII konkursu prac dyplomowych

Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego wraz z Katedrą Geomatyki i Kartografii na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika zapraszają wszystkie uczelnie prowadzące zajęcia z kartografii i geomatyki do udziału w VIII Ogólnopolskim Konkursie Prac Dyplomowych z Zakresu Kartografii i Geoinformacji.


Zapowiedź VIII konkursu prac dyplomowych

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych, najwartościowszych i najambitniejszych prac dyplomowych z zakresu kartografii oraz geoinformacji, co pośrednio ma także prowadzić do wzrostu poziomu tych prac w skali kraju. Istotną rolą jest również integracja młodzieży z różnych ośrodków naukowych i środowisk akademickich oraz wymiana wiedzy i doświadczeń w zakresie możliwej współpracy w przyszłości.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie (najwyżej dwie od jednego opiekuna), inżynierskie oraz licencjackie przewidziane do ukończenia i obrony w bieżącym roku akademickim. Oficjalne otwarcie imprezy nastąpi 20 maja o godz. 11:00 w sali nr 1 (dawne Audytorium K. Darwina) na Wydziale Nauk o Ziemi UMK przy ul. Lwowskiej 1 w Toruniu. Rozpoczną się wówczas prezentacje prac przed Komisją Oceniającą – każdy uczestnik będzie miał na to 8-15 min. Komisja punktować będzie:
1. Oryginalność i specyfikę problemu naukowego.
2. Utylitarny charakter pracy i jej konkretne wykorzystanie.
3. Zastosowane metody (geomatyczne) prezentacji, także zakres i rodzaj użytych baz danych i oprogramowanie.
4. Walory graficzno-estetyczne (geowizualizacja) oraz logiczny układ i struktura prezentowanej pracy.
5. Sposób (ekspresja) przekazania treści swojej pracy przez autorkę/autora.

Komunikat

Źródło: OK PTG


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolorowe wideo z orbity
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS