wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-05-29| Geodezja, GIS, Mapy, Instytucje, Kataster

Technologie dla INSPIRE. Technologie dla geodezji


11 czerwca w siedzibie GUGiK odbędzie się Seminarium pod hasłem „Technologie dla INSPIRE. Technologie dla geodezji”.

Przewidywany program seminarium:

National Spatial Data Infrastructure, Francis Harvey, University of Leicester, Department of Geography Kierunki rozwoju projektu Geoportal.gov.pl, Adam Iwaniak, GUGiK Wykorzystanie georeferencyjnych usług sieciowych, Tomasz Kubik, GUGiK Przerwa Sprawozdania z działalności zespołów:
· ds. Krajowego Profilu Metadanych, Marek Baranowski, GRID
· ds. Krajowej Infrastruktury Danych Przestrzennych, Adam Iwaniak, GUGiK
· ds. Wolnego Oprogramowania, Witold Paluszyński, Instytut Cybernetyki Technicznej Przykłady wolnego programowania:
· GeoServer – Paweł Netzel, Instytut Geografii Rozwoju Regionalnego
· gvSIG – Jarosław Marciniak, Uniwersytet Przyrodniczy Implementacja krajowego profilu metadanych – Paweł Soczewski, Mazowiecki Urząd Marszałkowski Regulacje prawne w zakresie tworzenia dokumentacji elektronicznej, Dariusz Dzionek, WODGiK Łódź Implementacja usług WMS i WFS, Krzysztof Borys, Geobid

Udział w seminarium jest nieodpłatny, jednakże osoby zainteresowane udziałem w nim proszone są o przesłanie potwierdzenia w terminie do 1 czerwca 2007 r. na adres: seminarium@gugik.gov.pl

Źródło: GUGiK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS