Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-02-18| Geodezja, GIS, Mapy, Instytucje

Łódzkie RPO: ponad 100 mln zł na e-administrację

W ramach łódzkiego Regionalnego Programu Operacyjnego ruszył nabór wniosków w konkursie „Technologie informacyjno-komunikacyjne”. Szanse na dofinansowanie mają również przedsięwzięcia związane z systemami informacji przestrzennej.


Łódzkie RPO: ponad 100 mln zł na e-administrację <br />
Łódzki geoportal
Łódzki geoportal

Konkurs przeznaczony jest dla projektów związanych z rozwojem e-administracji, w tym tworzeniem, rozwijaniem publicznych rejestrów referencyjnych, również systemów informacji przestrzennej, a także z rozwojem i udostępnianiem informacji sektora publicznego, zasobów nauki, kultury i dziedzictwa regionalnego. O dofinansowanie (do 85% wartości projektu) mogą się ubiegać m.in.: samorządy, organy administracji rządowej, instytucje kultury czy szkoły wyższe.

Budżet konkursu wynosi 23,29 mln euro, czyli 103,7 mln zł. Wnioski można składać od 21 do 30 marca br.

Więcej informacji

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS