wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-02-18| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat żarski modernizuje EGiB

Starostwo w Żarach ogłosiło przetarg na modernizację operatu ewidencji gruntów i budynków dla wszystkich obrębów gmin wiejskich Tuplice oraz Żary.


Powiat żarski modernizuje EGiB

Zamówienie obejmuje m.in.:
• modernizację EGiB w zakresie aktualizacji i uzupełnienia bazy danych ewidencyjnych o dane dotyczące mapy ewidencyjnej z wykorzystaniem operatów technicznych zasobu geodezyjno-kartograficznego;
• założenie bazy danych ewidencyjnych budynków i lokali;
• wykonanie inwentaryzacji, projektu i założenie III klasy poziomej osnowy geodezyjnej.

Prace należy zrealizować do 15 listopada br. Oferty zabezpieczone wadium wysokości 12 tys. zł można składać do 25 lutego. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji są cena (95%) oraz warunki płatności (5%).

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Modernizacja bez modernizacji W projekt modernizacji ewidencji gruntów i budynków w zakresie aktualizacji i uzupełnienia bazy danych ewidencyjnych o dane dotyczące mapy ewidencyjnej, ewidencji gruntów, budynków i lokali oraz w SIWZ i innych dokumentach modernizacji ani słowa o standardzie wymiany danych GML, SWDE? Jest natomiast EWOPIS i EWMAPA, czyżby jakieś preferencje. Jaki tryb po zakończeniu, wyłożeniu i publikacji wyników modernizacji ładowania nowej bazy EGiB i w jakim formacie? Czyżby tryb wsadowy, czyli wymiana bazy EGiB? Ktoś uzgadniał ten projekt modernizacji? Jak połączyć istniejącą bazę EGiB z wynikami modernizacji, jeśli starej bazy EGiB (opisowej i geometrycznej) nie dostosowano choćby do wymagań ZSIN?
odpowiedz zgłoś
Kto ma takie referencje ? A u nas jak zwykle ...
 3 
odpowiedz zgłoś
warto zobaczyć wymagania.... co najmniej dwa zadania odpowiadające przedmiotowi zamówienia ( tj. projekt i założenie osnowy szczegółowej III klasy dla obszaru jednostki ewidencyjnej, opracowanie numerycznej mapy dla obszaru jednostki ewidencyjnej oraz modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obszaru jednostki ewidencyjnej ? realizowane w ramach jednej umowy) o wartości powyżej 450 000 ,00 zł brutto każde oraz załączy dokumenty potwierdzające, że te usługi zostały wykonane należycie..... dość wąska specjalizacja :), zwłaszcza w ramach jednej umowy.
 1 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS